Sosyal Medya

İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı Kitabı

Tam iki gündür, sabahtan akşama kadar İnternet Gazeteciliği ve Blog Derneği‘ndeyim. Burada Levent Özen ile birlikte önümüzdeki aylarda yayınlanacak “Blog Yazarlığından İnternet Gazeteciliğine” adlı kitap üzerine çalışıyoruz. Kitabı Blog Ödülleri’nden önce yayınlamak ve ödül alan blog yazarlarına hediye etmek gibi bir planımız var. Bu süreçte yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz.

Kitap için yaptığımız araştırmalarda oldukça ilginç bulgular elde ettik. Örneğin Türkiye’nin ilk blog yazarını araştırdım ve buldum. Hatta az sonra Türkiye’nin ilk blog yazarı ile kitapta yayınlamak üzere bir röportaj yapacağım. Bu ve benzer süprizleri en kısa sürede yayınlayacağımız “Blog Yazarlığından İnternet Gazeteciliğine” adlı kitabımda bulabileceksiniz.

Önemli NOT: Kitabım Haziran 2014 itibariyle yayınlandı. Detaylı bilgi ve satın almak için tıklayın: http://blog.okanyuksel.com/kitap/

Takip edin!

Uluslararası İlişkiler, Medya ve İletişim öğrenimi gördü. Politik Akademi ve Medya Akademi'yi kurdu. İnternet Gazeteciliği ve Blog Derneği'nin (İGBD) kuruluşunda görev aldı. Olay TV'de dış haber editörü olarak profesyonel gazeteciliğe başladı. 2014'te Al Jazeera Türk'e katıldı. 2015 ortasında Anadolu Ajansı'nın sosyal medya yöneticisl oldu. Okan Yüksel'in blog, makale ve haber dallarında 6 ödülü, "İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı" adlı bir kitabı bulunuyor. Uluslararası ilişkiler, medya ve iletişim teknolojileriyle ilgileniyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir