Turkcell Blog Ödülleri’nde İlk Üçe Girdik, Şimdi Sırada Birincilik Var!
Kariyer & İş Hayatı, Sosyal Medya

Turkcell Blog Ödülleri’nde İlk Üçe Girdik, Şimdi Sırada Birincilik Var!

Blog Ödülleri’nde dereceye giren ilk on blog açıklandığında büyük bir mutluluk yaşamış ve verdiğiniz destek için sizlere teşekkür etmiştim.

Bugün Blog Ödülleri’nden aldığım bir elektronik posta mutluluğumu daha da katladı. Gelen postada en az bir blogumun ilk üçe girdiğini ve 5 Ocak 2012’de İstanbul’da düzenlenecek ödül törenine davetli olduğumu öğrendim.

5 Ocak 2012’de İstanbul’da olacağım. Gönlümden geçen, binbir emekle var ettiğim iş bu kişisel blogumun ve Politik Akademi’nin her ikisinin de birincilik almaları. Ancak her ikisinin ilk üçe girmesi de benim için yeterli. Daha önce de belirttiğim gibi benim için en büyük ödül, halk oylaması aşamasında okurlarımın ve dostlarımın verdiği oylarla barajı aşmak oldu.

Sizlerin sevgi ve desteğini görmek bana güç ve mutluluk verdi. İyi ki varsınız.

Takip edin!

Uluslararası İlişkiler, Medya ve İletişim öğrenimi gördü. Politik Akademi ve Medya Akademi'yi kurdu. İnternet Gazeteciliği ve Blog Derneği'nin (İGBD) kuruluşunda görev aldı. Olay TV'de dış haber editörü olarak profesyonel gazeteciliğe başladı. 2014'te Al Jazeera Türk'e katıldı. 2015 ortasında Anadolu Ajansı'nın sosyal medya yöneticisl oldu. Okan Yüksel'in blog, makale ve haber dallarında 6 ödülü, "İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı" adlı bir kitabı bulunuyor. Uluslararası ilişkiler, medya ve iletişim teknolojileriyle ilgileniyor.

One thought on “Turkcell Blog Ödülleri’nde İlk Üçe Girdik, Şimdi Sırada Birincilik Var!

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir