Yazar: Okan Yüksel
Yayın Dili, Tarihi: Türkçe, 2009
ISBN: 6059245289
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Sayfa Sayısı: 132
Cilt Tipi: Karton Kapak


İnternet Gazeteciliği Kitapİnternet gazeteciliği, blog yazarlığı ve sosyal medya… Özellikle son on yılda kendinden söz ettirmeye başlayan bu üç kavram bugün hayatlarımızı çepeçevre sarmış durumda. Artık haberleri internet gazetelerinden alıyor, hemen her konuda blog yazarlarına danışabiliyor ve zamanımızın büyük bölümünü Twitter, Facebook veya Youtube gibi sosyal ağ ve paylaşım sitelerinde geçiriyoruz.

Okan Yüksel, blog yazarlığıyla başlayıp internet gazeteciliğiyle sürdürdüğü kariyerini bugün uluslararası bir yayın ağının sosyal medya prodüktörü olarak devam ettiriyor. Bu kitapta blog yazarak nasıl başarı kazandığını, internet gazeteciliğinin diğer yayın türlerine göre nasıl avantaj ve imkanları olduğunu kendi deneyimlerinden yola çıkarak anlatıyor. Kitabın son bölümünde ise sosyal medyanın dünyamızda yarattığı değişim ve dönüşüm üzerinde duruyor.

Bu kitabı okuyunca hayatınız elbette değişmeyecek! Ancak bu kitabı okuduktan sonra açacağınız bir blog, internet gazetesi veya sosyal medya ağlarında yapacaklarınız hayatınızı mutlaka değiştirecek.
(Tanıtım Bülteninden)

Türkçe
210 s. — 2. Hamur– Ciltsiz — 14 x 21 cm
İstanbul, 2014
ISBN : 9786054566280

Kitabı Satın Almak İçin:

İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı kitabını Türkiye’deki tüm D&R’larda ve internette bulabilirsiniz. Kitabı internetten satın almak için tıklayın: Idefix, D&R, Kitapyurdu

Bölüm Yazarlığı Yapılan Diğer Kitaplar:

  • İnternet Gazeteciliği Atölyesi, Temel Eğitim Kitabı
  • Organik Kültür
  • Mutluluk Öyküleri