Medya Akademi | Yeni Medya Okulu

Medya Akademi, 2013 yılında Bursa’da kuruldu. Dijital pazarlama, sosyal medya ve internet haberciliği alanlarında yayınlar yaparak, seminer ve danışmanlık hizmetleri sundu.

Bursa’nın ardından İstanbul’da faaliyet gösteren Medya Akademi, Mayıs 2018’de Ankara Ofisini açtı. Ankara, İzmir, Bursa ve Adana’da düzenli seminer programları düzenlemeye başladı. Ağustos 2019’da Medya Akademi İzmir Ofisi açıldı.

Medya Akademi, 6 yılı aşkın deneyimi ve yüksek müşteri memnuniyetiyle tüm Türkiye, Azerbaycan, KKTC, Irak ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Türk şirketlerine seminer, danışmanlık ve operasyon hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Medya Akademi, 2013’ten bugüne onlarca şirket ve yüzlerce profesyonelin çözüm ortağı oldu. Sertifikalı seminer programlarımız ve danışmanlık hizmetlerimizle Türkiye’nin dijitalleşme sürecine katkı sunmayı amaçladık.

Bugüne kadar sektörümüzde birçok ulusal ödülün sahibi olduk. İşimizi severek, büyük bir heyecanla yapmaya devam ediyoruz. Eğer, size yardımcı olabileceğimizi düşünüyorsanız, ekibimizle tanışmak ve bizimle temasa geçmek için daha fazla geç kalmayın.