Aldığım Bir Öneri Üzerine…

Bugün isimsiz bir elektronik posta aldım. Kişisel web sitemin iletişim formuna gönderilmiş olan “öneri”yi okuyunca üzerinde düşündüm ve yazan kişinin önerilerine hak verdim. Bana özel olarak gönderilmiş olsa da paylaşmak ve olursa sizlerin de görüşlerini almak istedim:

Merhaba Okan,

Yazılarını, yapmaya çalıştıklarını ilgiyle takip ediyorum. Bir iki öneride bulunmak isterim.

Öncelikle kendini çok pohpohluyorsun. Ego iyi bir şey ama sende tavan yapmış : ) Sanki 30 40 yıllık bir kariyerin varmış gibi bir eda var blogunda. Bu da haliyle oldukça itici geliyor.  Her yerde bir Okan Yüksel görmek, sürekli ismin gözümüze gözümüze sokulması gerçekten itici. Sen yazdıklarını ve yaptıklarını ön plana çıkarsan ismin zaten daha çok akıllarda kalacaktır emin ol : )

Bence internetteki kimliğini gözden geçirmeli ve yeniden yapılandırmalısın : )

İyi çalışmalar.

Gerçek hayatımda kendimi öne çıkartan birisi olduğumu sanmıyorum ama internette kendimi fazlaca öne çıkarttığım zamanlar olmuş olabilir. Bunun itici görünebileceğini düşünmemiştim, şimdi düşünüyorum.

İlerleyen süreçte internette oluşturduğum profili değiştirmeyi zaten daha öncesinde planlıyor, kendimi daha doğru yansıtmam gerektiğini düşünüyordum. Artık kolları sıvamamın zamanı gelmiş anlaşılan…

Takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir