Konferans: “İnternet Gazeteciliği ve İfade Özgürlüğü”

İnternet Gazeteciliği ve Blog Derneği‘nin (İGBD) Bursa Gazeteciler Cemiyeti (BGC) ile birlikte organize ettiği İnternet Gazeteciliği ve Yeni Medya Çalıştayı 07.05.2011 Cumartesi günü BGC Lokalinde başlayacak. İGBD resmi web sitesinde yayınlanan çalıştay programına göre BGC Başkanı Nuri Kolaylı, İGBD Başkanı Levent Özen, Uludağ Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Kamuran Reçber ve ben İGBD Genel Sekreteri Okan yüksel konferans vereceğiz.

Prof. Dr. Kamuran Reçber‘in de katılacağı ve konferans vereceği “İnternet Gazeteciliği ve Hukuk” başlıklı ikinci oturumda ben de “İnternet Gazeteciliği ve İfade Özgürlüğü” başlıklı bir konferans vereceğim.  Son düzenlemeler üzerinde çalıştığım sunumumda Türkiye’de ve dünyada yaşanan internet gazeteciliği ve ifade özgürlüğüne dair gelişmeleri ele alacağım.

İnternet Gazeteciliği ve Blog Derneği‘nin Bursa Gazeteciler Cemiyeti ile birlikte organize ettiği İnternet Gazeteciliği ve Yeni Medya Çalıştayı hakkında detaylı bilgi almak için İGBD Resmi Web Sitesi’nden ve ayrıca Facebook etkinlik sayfasından yardım alabilirsiniz.

İGBD Resmi Web Sitesi: www.igbd.gen.tr

İGBD Facebook Sayfası: www.facebook.com/pages/%C4%B0nternet-Gazetecili%C4%9Fi-ve-Blog-Derne%C4%9Fi/159208250789362

İGBD Etkinlik Facebook Sayfası: www.facebook.com/event.php?eid=196008250441960

Takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir