OlayTV Dış Haberler Servisi’nde Çalışmaya Başladım

İnternette de olsa uzun yıllardır medya sektörü içerisinde yer aldım. 2007’de başlayan düzenli internet yayıncılığı serüvenim bugün itibariyle yeni bir boyut kazanıyor: profesyonel olarak Olay TV Haber Merkezi‘nin dış haberler servisinde çalışmaya başladım.

Olay TV, 19 Aralık 1994 tarihinde Cavit Çağlar tarafından kurulan bir televizyon kanalı. Olay Gazetesi ve Olay FM‘le aynı grupta (Nergis Grubu) olan kanala,  7 Mart 2008 tarihinde TMSF tarafından el konulduysa da  Aralık 2010’da Cavit Çağlar ile TMSF arasındaki anlaşmayla Olay Medya tekrar Cavit Çağlar‘a geri verildi.

Cavit Çağlar, yaşanan süreç sonrasında şunları söylemişti:

Olay Ailesi bugüne kadar yalnızca Bursa halkının doğruları bilmesi için mücadele verdi, bundan böyle de aynı mücadeleyi vermeye devam edecek.

Şunu da önemle vurgulamak isterim ki, bugüne kadar Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin varlığını, birlik ve bütünlüğümüzü ve ulusal çıkarlarımızı savunmaktan hiç ödün vermedik. Bundan sonra da vermeyeceğiz.

Değerli Olay okurları; gazetesi, radyosu ve televizyonuyla Olay Medya’da hergün yeniliklerle karşılaşacaksınız.

Olay TV’deki büyük değişimleri de yakında göreceksiniz.

Ben de bugünden itibaren Olay TV‘deki değişimin, gelişimin bir parçası olmak için çalışacağım. Olay TV Haber Merkezi için dünyayı izleyecek ve yaşanan gelişmeleri sizler için haberleştireceğim.

Takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir