Vimeo, Rakipleriyle Arasını Açmaya Devam Ediyor: Vimeo Video School Yayında!

Vimeo, Rakipleriyle Arasını Açmaya Devam Ediyor: Vimeo Video School Yayında!

Vimeo, kullanıcılarına video konusunda online ve ücretsiz eğitimler verdiği Vimeo Video School ile rakipleriyle arasındaki mesafeyi biraz daha açmayı başardı!

Youtube‘un yasaklandığı bir dönemde, alternatif video paylaşım sitesi ararken bulduğum ve bir daha da kopamadığım Vimeo, farkını bir de Vimeo Video School ile ortaya koydu.

Vimeo Video School‘da kullanıcılara nasıl kaliteli videolar yaratacaları oldukça ilgi çekici bir şekilde anlatılırken, kullanıcıların adım adım daha iyi videolar yaratmasına önayak olunuyor.

Aşağıda Vimeo Video School‘un  “Choosing a Camera” adlı ilk dersi yer alıyor. İzleyin ve ilginizi çekerse vimeo.com/videoschool adresindeki diğer videolara da bir göz atın. Eminim siz de yeni birşeyler öğreneceksiniz!

Video 101: Choosing a Camera from Vimeo Staff on Vimeo.

Takip edin!
Okan Yüksel

Uluslararası İlişkiler, Medya ve İletişim öğrenimi gördü. Politik Akademi ve Medya Akademi'yi kurdu. İnternet Gazeteciliği ve Blog Derneği'nin (İGBD) kuruluşunda görev aldı. Olay TV'de dış haber editörü olarak profesyonel gazeteciliğe başladı. 2014'te Al Jazeera Türk'e katıldı. 2015 ortasında Anadolu Ajansı'nın sosyal medya yöneticisl oldu. Okan Yüksel'in blog, makale ve haber dallarında 6 ödülü, "İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı" adlı bir kitabı bulunuyor. Uluslararası ilişkiler, medya ve iletişim teknolojileriyle ilgileniyor.

Bir Cevap Yazın

Paylaşım
Daha fazla Sosyal Medya, Youtube
İGBD’de İnternet Gazeteciliği Eğitimi Sonrası Sertifika Heyecanı

İnternet Gazeteciliği ve Blog Derneği'nin Bursa Gazeteciler Cemiyeti ile birlikte düzenlediği "İnternet Gazeteciliği Atölyesi"ne yoğun bir katılımın olduğunu ve atölylenin...

4Square Durum Güncellemeleri

Sosyal medya mecraları öngörülemez şekilde gelişiyor. Facebook, Twitter ve FriendFeed derken şimdi de FourSquare hayatımıza girdi. Yedi gün, yirmi dört...

İGBD Olarak 15 Mayıs’ta “Erişilebilir İnternet” İçin Yürüyoruz

İnternet Gazeteciliği ve Blog Derneği olarak Nilüfer Kent Konseyi tarafından organize edilen yürüyüşe destek veriyoruz. 15 Mayıs'ta Saat 14:00'da Nilüfer...

Kapat