Yeni Blogları Keşfetmek FreeMAG ile Kolaylaşacak

2000’li yılların ortalarında tanıştığım bloglar geçen süreçte beklediğimden de hızlı bir artş gösterdi. İlk zamanlarda yeni açılan blogları keşfetmek bugünlere kıyasla oldukça kolaydı çünkü o zamanlarda Türkçe blog sayısı oldukça azdı.

Oysa bugün hemen her dakika yeni bir blog açılıyor. Bu ortamda bırakın yeni açılan blogları keşfetmeyi, mevcut olan kaliteli blogları bile arayıp bulmakta zorluk yaşıyoruz. İşe bu zorluğu keşfeden Neslihan Bükümcü ve ekibi FreeMag Türkiye’yi kurarak yayına soktu.

FreeMag Türkiye, sizlere farklı kategoriler altında kaliteli blogları sıralıyor. Bu şekilde daha önce farkına bile varmadığınız onlarca kaliteli blogu keşfetme şansınız oluyor. Aynı zamanda kendi blogunuzu da FreeMag kategorileri altına ekleyerek blogunuzu tanıtma şansı da yakalayabiliyorsunuz.

Saatler öncesinde yayına giren FreeMag, bu kısa sürede bile sizle onlarca blog sunmaya başlamış bile. Eğer yeni bloglar keşfetmek istiyor ancak bu bloglara uzanan adresleri bilmiyorsanız; işte size FreeMag Türkiye: www.freemag.com.tr

Takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir