Politik Akademi TV Yeni Programlarla Yayın Hayatına Devam Ediyor

Politik Akademi TV Yeni Programlarla Yayın Hayatına Devam Ediyor

İki güzel haberim var. Birincisi, Politik Akademi için yeni bir televizyon programı çekmeye başladık. İkincisi ise Politik Akademi çatısı altında “Psikolojik Savaş ve propaganda” konulu bir belgesel hazırlamaya karar verdik.

Takip ediyorsanız, fark etmişsinizdir: Politik Akademi’de uzun zamandır video yayınamıyorduk. Ancak gelen talepler doğrultusunda Politik Akademi TV’ye daha fazla ağırlık vermeye karar verdik. Program ve belgesel çekme fikri de bu karar üzerine ortaya atıldı. Şimdi tüm ekip harıl harıl çalışıyoruz.

Politik Akademi TV’de Dünyada Yaşanan Gelişmeleri Değerlendireceğiz

Her Pazartesi yayınlayacağımız programın ilk bölümünün çekimleri az önce bitti. Deneyimli gazeteci Cüneyt Önder’le birlikte hafta boyunca dünyada yaşanan olayları değerlendirdik ve bunların Türk Dış Politikası’na yansımalarını masaya yatırdık. Programı belirttiğim gibi Pazartesi günü, Politik Akademi’de yayınlayacağız.

Psikolojik Savaş ve Propaganda Konulu Belgesel 1 Mayıs’ta Yayında!

En azından program kadar beni heyecanlandıran bir proje de belgesel hazırlamak oldu. Her ay Politik Akademi’de bir belgesel yayınlamayı düşünüyoruz. Her ayın ilk haftasında yayınlanacak belgesellerimizin ilki üzerinde çalışmalarımız sürüyor. “Psikolojik Savaş ve Propaganda” konulu belgeselimiz 1 Mayıs 2012 Salı günü yayında olacak.

Anlayacağınız hayatıma yine birçok proje kattım. Bu projelerle enerji bulup, mutlu oluyorum. Dilerim ortaya güzel işler de çıkartabiliriz.

Takip edin!
Okan Yüksel

Uluslararası İlişkiler, Medya ve İletişim öğrenimi gördü. Politik Akademi ve Medya Akademi'yi kurdu. İnternet Gazeteciliği ve Blog Derneği'nin (İGBD) kuruluşunda görev aldı. Olay TV'de dış haber editörü olarak profesyonel gazeteciliğe başladı. 2014'te Al Jazeera Türk'e katıldı. 2015 ortasında Anadolu Ajansı'nın sosyal medya yöneticisl oldu. Okan Yüksel'in blog, makale ve haber dallarında 6 ödülü, "İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı" adlı bir kitabı bulunuyor. Uluslararası ilişkiler, medya ve iletişim teknolojileriyle ilgileniyor.

Bir Cevap Yazın

Paylaşım
Daha fazla Kariyer & İş Hayatı, Projeler
Politik Akademi’nin Geleceğine Dair

Politik Akademi'de yılın ikinci tasarım değişikliğini de yaptık. Tasarım baştan sona değişti ve nihayetinde içimiz sine sine "Tamam, bu oldu"...

Aldığım Çok Değerli Bir Hediye…

Hayata kaç kez gelinir, bunu bilemiyoruz. Öncesini hatırlamadığımız, sonrası da meçhul olduğu için hayata bir kez gelindiğini düşünüyoruz. Bu nedenle,...

Üniversitelilerle Ekonomi, Sosyal Politika ve Siyaset Konuştuk

Türkiye'nin dört bir yanından gelen üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen IV. Uludağ Öğrenci Kulüpleri Arası Diyalog Kongresi sona erdi. Uludağ Üniversitesi...

Kapat