İnternet Gazeteciliği ve Blog Derneği Orta Düzey İnternet Gazeteciliği Atölyesi Başlıyor

İnternet Gazeteciliği ve Blog Derneği‘nin (İGBD) Bursa Gazeteciler Cemiyeti (BGC) ile birlikte düzenlemekte olduğu Temel İnternet Gazeteciliği Atölyesi geçtiğimiz Perşembe günü sona erdi.
Bir ay süren atölye çalışmaları boyunca katılımcılar internet gazeteciliği ve blog yazarlığı konusunda fikir alışverişinde bulundular.
Levent Özen, Tuğçe Çamsarı ve ben Okan Yüksel‘in koordinatörlüğünde yürütülen atölye çalışmaları sonrasında birçok katılımcı kendi web sitelerini oluşturarak internetteki yerlerini aldılar.
Atölye katılımcıları arasında yer alan Aydın Dağtekin, Derya Uysal Kayıhan, Dilek Göral, Elif AkınErcüment Kartal, H. Gül Kolaylı, Huriye Bilişik, İhsan Bölük, M. Aykut Güngör, Mesut Demir, Nagihan Görkem, Osman Akın, Rüştü Elitez ve Yunis Can Topaktaş katılım sertifikalarını önümüzdeki günlerde düzenlenmesi planlanan törenle alacaklar.
Temel İnternet Gazeteciliği Atölyesi‘ni başarı ile tamamlayan katılımcılar, yarın başlayacak olan Orta Düzey İnternet Gazeteciliği Atölyesi‘ne devam edecekler.
Orta Düzey İnternet Gazeteciliği Atölyesi kapsamında katılımcılar, kendi web sitelerini daha fazla geliştirme ve görüş alışverişinde bulunma imkanı bulacaklar. Haftanın Salı ve Perşembe günleri 19:30-21:00 saatleri arasında 15 katılımcı ile gerçekleştirilen etkinlik için, Bursa Gazeteciler Cemiyeti üyelerinden katılım ücreti alınmıyor.
Takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir