Politik Akademi Tüm Dünyaya Işık Tutacak

Politik Akademi 2007 yılından beri akademik yayınlarını sürdürüyor ve alanında birçok ilke imza attı. Bu projenin kuruluşuna destek vermiş ve genel koordinatörlüğünü üstlenmiş olmam, açıkçası, gurur kaynaklarımdan bir tanesi.

Genel koordinatörlüğüm süresince ve özellikle son aylarda ciddi bir okuyucu kitlesine ulaşan Politik Akademi önümüzdeki süreçte çok daha adından söz ettirecek, bu projeyle çok daha fazla gurur duyacağız!

Üniversite mezuniyeti öncesinde final sınavları ve sonrasında da Olay TV‘de yürütmekte olduğum çalışmalar nedeniyle iki haftadır ihmal ettiğim projede artık son şeklini vermek için kolları sıvadık. Bugüne kadar alanında uzman kişi ve akademisyenlerle yaptığımız röportajları yayınladığımız, akademisyen ve ilgililerin makalelerine yer verdiğimiz sitede; bugünden sonra dünyada yaşanan gelişmelere ilişkin haberler yayınlanacak.

Değiştirmek için anlamak, anlamak için Politik Akademi” sloganıyla var ettiğimiz Politik Akademi web sitesinde artık dünyayı anlamak çok daha mümkün olacak. Dünyada yaşanan ekonomik, siyasal ve kültürel gelişmeleri yazar ve koordinatörlerimiz sizler için derleyerek haberleştirecek.

Bugünden itibaren Politik Akademi‘de dünyanın haberini bulacaksınız!..

Takip edin!

One thought on “Politik Akademi Tüm Dünyaya Işık Tutacak

  1. Okan kardeşim yeni bir yola -yine aynı heyecan ve çalışma azmi ile başladığını görüyorum. Bu yolda da başarılı olacağına eminim. Eğer politik akademi içerisinde yazar olarak yazılarıma yer verme şansınız varsa bende bu site altında yazılarımı yazmak isterim. Kişisel bloğum olan http://arslancinar.blogspot.com/ dan yazılarımı ekip olarak inceleyip karar verebilirsiniz. Olumlu ya da olumsuz bir cevap bildirirseniz sevinirim. Başarılar. Saygılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir