BÖ! Blog Ödülleri’ne Sayılı Günler Kaldı!

Blog Ödülleri 2008 yılında ilk olarak düzenlendiğinde, başvurup başvurmamak konusunda kararsızdım. Başvurular için zaman hızla tükenirken nasıl olduysa oldu bu yarışa katılmaya karar verdim! Galatasaray Üniversitesi’nin mükemmel kampusunde düzenlenen ödül töreninde, Türkiye’nin en iyi haber gündem blogu ödülünü elime aldığımda bu yarışa katılarak çok doğru bir karar almış olduğumu da anlamış oldum.

Üç yıl sonrasında bugün yine bir karar aşamasındayım: Üç yıl sonrasında Blog Ödülleri’nde tekrar yarışmak ya da yarışmamak arasında bir karar vermem gerekiyor.

Başvuruların başlamasına iki aydan az bir süre kalmışken sizlerin de görüşlerini almak istedim: Blog Ödülleri’nde bir kez daha yarışmaya var mısınız? Bu yarışa girelim mi?

Eğer yarışalım diyorsanız ve cidden beni 2008 yılında olduğu gibi destekleyecekseniz size güzel haberlerim de olacak. 2011 Blog Ödülleri’ne girecek olursam, üç ayrı kategoride üç ayrı blogla yarışacağım.

Haber Gündem kategorisinde Politik Akademi, Kültür Sanat kategorisinde Maksat Muhabbet ve Kişisel Bloglar kategorisinde Hayatımı Yazsam Blog Olur bu yarışa girecek. Her üçünün de kendi kategorilerinde iddialı olacağını ve ciddi oylar alacağını düşünüyorum. Bakalım zaman beni haklı çıkartacak mı?

Takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir