Olay TV Haber Merkezi Yeni Yayın Dönemine Hazır…

Olay TV, 19 Eylül 2011 Pazartesi günü yeni yayın dönemine başlıyor. Yeni yayın dönemine Olay TV Haber Merkezi olarak iyi bir şekilde hazırlandık. Pazartesi gününden itibaren her saat başı yayınlanacak haber bültenlerimizde Bursa’da, Türkiye’de ve dünyada olup bilen önemli gelişmeleri sizlere en iyi sunacağız.

Deneyimli gazeteci Esat Kaplan‘ın yönetiminde, Cüneyt Önder‘in editörlüğünde sizlere en iyiyi sunmak için elimizden geleni yapacağız. 19 Eylül’den itibaren hızlı, güvenilir ve tarafsız haberciliğe Olay TV ekranlarında tanık olacaksınız.

Bu süreçte ben de Dış haber editörü olarak, dünyada olup biten tüm önemli gelişmeleri sizler için izleyecek; doğru ve tarafsız olarak haberleştireceğim. Yeni yayın dönemimizde, dünyanın haberini Olay TV‘de bulabileceksiniz.

Olay TV‘yi internet üzerinden www.olaytv.com.tr adresi ile karasal yayında UHF-41 , Kabo TV’de K-41 frekanslarından izleyebilirsiniz. Olay TV’yi ayrıca uydu yayınından, Digiturk, D-Smart, Teledünya ve Tivibu üzerinden de izleme şansınız var.

Takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir