“Sinema Sanattır” Yayın Hayatına Başladı

Son günlerde “Sinema Sanattır” adlı yeni bir projenin heyecanı içerisindeyim. Projenin isminden de anlaşılacağı gibi sinemaya dair birşeyler ortaya koymak, yeni bir kaynak oluşturmak istiyoruz. “İstiyoruz” diyorum, çünkü bu projede yalnız değilim. “Sinema Sanattır” adını verdiğimiz ve son günlerde harıl harıl çalıştığımız bu projenin mimarı Ramazan Düzgün.

Erciyes Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Sinema Televizyon bölümü mezunu olan ve Olay Medya’da birlikte çalışma şansı yakaladığım Ramazan Düzgün’le birlikte sinemaya dair çalışmalarımızı bu blogta okurlarla paylaşacağız.

Henüz daha yolun başındayız ancak zamanla “Sinema Sanattır”ın Türkiye’de sinemaya ve sanata dair önemli bir kaynak oluşturacağına inanıyorum. Bu adreste sinemaya ve sanata dair kaliteli ve özgün içerik sunacak, beyaz perdeden güzellikler paylaşacağız.

Sinema Sanattır için kaleme alınan “Manifesto”yu okumak için, sinemasanattir.com/manifesto adresine tıklayabilirsiniz. Ramazan Düzgün’ün yayınladığı ilk film incelemesi, Uçurtmayı Vurmasınları okumak için sinemasanattir.com/2011/12/22/ucurtmayi-vurmasinlar adresine tıklayabilirsiniz.

Eğer sinemaya meraklıysanız sizi her zaman Sinema Sanattır’a bekliyor olacağız. Sinema Sanattır’a ulaşmak için sinemasanattir.com adresini kullanabilirsiniz.

Takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir