Sosyal Medya’da ÇYDD ve Çağdaş Gençlik Çalıştayı

Çağdaş Türkiye’nin gelecek güvencesi, değerli insan Prof. Dr. Türkan Saylan’ın öncülüğünde kurulan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği bir sosyal medya çalıştayı düzenliyor. “Sosyal Medya’da ÇYDD ve Çağdaş Gençlik” adı verilen ve 23 Aralık 2011 Cuma günü başlayacak, 25 Aralık Pazar günü sona erecek çalışatay için ben de Kocaeli’nde olacağım.

Üç gün sürecek çalıştay boyunca Sosyal Medya ve Çağdaş Gençlik, Sosyal Medya ve ÇYDD, Sosyal Medya ve Blog Yazarlığı, Sosyal Medya ve Kadına Şiddet başlıklarında sunumlar yapılacak. Bahattin Carav, Gökhan Acer, Çağlar Akay, Av. Seliha Esen’in çalışmalarını sunacağı çalıştayda ben de “Sosyal Medya Dünyaya Yön Veriyor” başlıklı bir sunum yapacağım.

Çalıştay sonrasında sunumunu Slide Sheare‘daki profilim altında ve görüntüleri de blogumun video blog kategirisi altında paylaşacağım. Ancak şimdi çalışma ve iyi bir sunum için hazırlanma zamanı.

Not: Çalıştay programına .pdf formatında ulaşmak isterseniz bağlantıya tıklamanız yeterli: Çalıştay Programı.

Not 2: 25 Aralık Pazar günü saat 09:00′dan itibaren programı Politik Akademi‘den canlı olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir