Turkcell Blog Ödülleri’nde Sizlerin Desteğiyle En Büyük Ödülü Aldım! Teşekkürler…

Turkcell Blog Ödülleri’nde halk oylamasının sonuçları bugün açıklandı. Okuyucuların verdiği oylarla binlerce blog arasından sıyrılarak ilk on arasına girmeyi başaran 2 blogum var.

NTV Haber-Gündem blogları kategorisinde yarışan Politik Akademi ve Genç Turkcell Kişisel bloglar kategorisinde yarışan Hayatımı Yazsam Blog Olur siz okurların verdiği destekle önemli bir başarıya imza attı.

Bu noktada tüm okuyucu ve doslarıma teşekkür ediyorum. Bu başarı, aldığım elektronik postalar ve mesajlar sandığımdan çok daha fazla destekçim olduğunu görmemi sağladı. Benim için en büyük ödül sizlerin verdiği destek oldu!

Şimdi sırada 2011 Blog Ödülleri’nin töreni var. 5 Ocak 2012 tarihinde İstanbul Point Otel Barbaros’ta düzenlenecek ödül töreninde her kategoride ilk üçe giren bloglar açıklanacak. Bu süreçte Politik Akademi ve Hayatımı Yazsam Blog Olur’un değerlendirmesini jüri yapacak. Dilerim jüri üyeleri her iki bloga da verdiğim emeği, okuyucuların ilgisini görür ve bloglarım hak ettiklerini düşündüğüm bu ödülü alırlar.

İlerleyen günlerde gelişmeleri yine bu satırlarda paylaşacağım, takip etmeye ve destek vermeye devam edin! Her birinize saygılar, kucak dolusu sevgiler…

Takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir