Politik Akademi’nin Geleceğine Dair

Politik Akademi’de yılın ikinci tasarım değişikliğini de yaptık. Tasarım baştan sona değişti ve nihayetinde içimiz sine sine “Tamam, bu oldu” diyebildik. Ancak mevcut tasarım bu haliyle de bize yeterli olmadı,  daha da gelişmek için çalışacağız.

Geçtiğimiz günlerde projeyle ilgili bir değerlendirme toplantısı yaptık ve Politik Akademi’nin geleceğine ilişkin önemli kararlar aldık. Bunların bir bölümünü burada da paylaşmak ve sizlerin de görüşlerini almak istedim.

İlk olarak Politik Akademi’yi haber sitesi formatından çıkartıp, önceden de olduğu gibi ciddi bir analiz/röportaj dergisi haline getireceğiz. Günü gününe kısa haberler vermektense, hafta içerisinde yaşanan olaylara ilişkin analizler ve konuya ilişkin yapacağımız röportajları yayınlayacağız. Zaten yeni tasarımımız da bu formata oldukça uygun.

Ayrıca bir bakıma yarım kalan “Politik Akademi TV”ye önümüzdeki süreçte daha fazla önem vereceğiz. Röpotajları daha çok kamera önünde yapacak ancak eskisi gibi metinleri de yayınlayacağız.

Politik Akademi’de yayınladığımız içeriğin değerlendirme sürecini de değiştirdik. Gönderilen makale ve analizleri sadece bir değil, birçok editörümüz okuyup onayladıktan sonra yayınlayacağız.

Dilerim bu ve sözünü ettiğim toplantıda aldığımız diğer kararlar Politik Akademi için iyi olur. Bu süreçte siz okurlarımızın görüş ve önerileri de bizler için önemli. Bu sebeple her türlü görüş ve önerinizi iletisim@politikakademi.org adresine göndermenizden memnuniyet duyacağız.

Takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir