Olay TV’de Programım Başlıyor!

Mayıs 2012 benim için güzel haberler aldığımım iyi bir ay oldu. Uzun süredir emek verdiğim kitap dosyamın Sistem Yayınları tarafından kabul edildiğini ve en geç Ekim ayında basılacağını daha önce yazmıştım.

Kitabımın basılacak olmasının mutluluğunu yaşarken bir güzel haber de Olay TV’den geldi.  16 Haziran Cumartesi günü Olay TV ekranlarında yeni bir programa başlayacağım. Her Cumartesi saat 17’de yayınlanmasını planladığımız programda dünyadan haberler verip, yaşanan gelişmeleri uzmanlarla birlikte değerlendireceğiz.

Bir yanda kitap üzerindeki son değerlendirmeler, öte yandan program hazırlıkları derken son günlerim oldukça yoğun geçmeye başladı. Ancak bu yoğunluk tatlı bir yoğunluk. Özellikle de benim gibi işini ve çalışmayı seven birisi için.

14 Haziran’da Olay TV ekranlarında, Ekim’de ise kitapevlerinde buluşmak üzere…

Takip edin!

4 thoughts on “Olay TV’de Programım Başlıyor!

  1. Harika bir haber bu! 🙂 Yalnız televizyon izlemeyen arkadaşların için, web üzerinden tekrarları da yüklemeyi düşünüyor musunuz? Hani şöyle YouTube’a yükleyip arşivleseniz, oradan izlesek şahane olurdu.

    1. Evet, güzel bir haber 🙂 Ortaya iyi bir iş koyabilmek için çalıştım. Bir aksilik olmazsa programı internette de yayınlamayı düşünüyorum. Programın tekrarını dediğin gibi Youtube’ta ve Politik Akademi üzerinden 7 gün 24 saat izleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir