Dünya Hali, Olay TV Ekranlarında! İlk Program… İlk Heyecan…

Olay TV ekranlarında program yapcağımı daha önce yazmıştım. Dünya Hali adlı programımın ilk bölümünü tamamladık ve 16.06.2012 Cumartesi günü 17.15’te yayınladık.

Programımda ilk konuğum, değerli hocam, Prof. Dr. Tayyar Arı oldu. Tayyar Arı ile Suriye’de yaşanan son gelişmeleri değerlendirdik. Suriye’de yaşanan süreci, bunun bölgeye ve özellikle Türkiye’ye yansımalarını masya yatırdık:

İlk program denememde biraz heyecanlı da olsam, sanırım ortaya güzel birşey koymayı da başardım. En azından gelen tepkiler çok kötü değildi…

Dünya Hali, önümüzdeki dönemde de Olay TV ekranlarında olacak. Her Cumartesi 17.15’te Dünya Hali’ni izleyebilirsiniz. Eğer Cumartesi 17.15’te başka bir programınız olursa, bu da sorun değil. Programın tüm arşivine Olay TV Web Sitesinden ulaşabilirsiniz.

Takip edin!

3 thoughts on “Dünya Hali, Olay TV Ekranlarında! İlk Program… İlk Heyecan…

  1. Okancığım, Değerli konuğun Sayın Prof. Dr. Tayyar Arı’nın açıklamaları ve çözüme yönelik görüşleri ile konusu Suriye olan dolu dolu bir program izledim. Teşekkür ederim. Çalışmalarının ve başarılarının devamını diliyorum. Kolay gelsin.

  2. Sizden bu güzel yorumu almak bana güç ve mutluluk verdi hocam. İyi ki varsınız.

    Elimden geldiğince daha iyisini yapmak için çalışacağım. Umarım takip etmeye devam edersiniz.

    Saygılar.

  3. İlk Program İlk Heyecan Hedeflerinizi Okuduğumda Başarmanızı Dilemiştim, Bloggum.com zamanından bu yana yaşadıklarınıza bakıyorum hedeflerinizden sapmadan yolunuza devam ediyorsunuz, başarılarınızın devamını dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir