Politik Akademi TV Yayında!

Politik Akademi TV yayında! Okan Yüksel‘in Genel Yayın Yönetmenliğinde; Bilgi ve İletişim Teknolojileri uzmanı Giray Batıtürk‘ün çalışmaları sonrasında tüm alt yapısı oluşturulan Politik Akademi TV canlı yayınlarla sizlerle…

Aşağıda Politik Akademi TV Yayın Akışı başlığı altında Politik Akademi TV‘de yayınlanan güncel programların zamanlarını öğrenebilir, ayrıca Politik AKademi TV Programlar başlığı altında yayınlanan programlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Politik Akademi TV programlarını siz değerli takipçilerimize de açacağız. Bursa’da ikamet eden ilgili takipçilerimiz, Politik Akademi TV‘de kendi programlarını yayınlayabilecekler. Tek yapmaları gereken, iletisim@politikakademi.org adresine kendilerini ve yayınlamayı düşündükleri programlarını anlatan bir mail atmak.

Politik Akademi TV Yayın Akışı: Mart 2011:

11 Mart 2011 Cuma, 21.00: Dünyanın Haberi (Canlı Yayın)

12 Mart 2011 Cumartesi, 21.00: Politik Akademi Sinerji (Canlı Yayın)

18 Mart 2011 Cuma, 21.00: Dünyanın Haberi (Canlı Yayın)

19 Mart 2011 Cumartesi, 21.00: Politik Akademi Sinerji (Canlı Yayın)

25 Mart 2011 Cuma, 21.00: Dünyanın Haberi (Canlı Yayın)

26 Mart 2011 Cumartesi, 21.00: Politik Akademi Sinerji (Canlı Yayın)

Politik Akademi TV Programlar: Mart 2011:

Dünyanın Haberi / Her Cuma:

Politik Akademi Genel Koordinatörü Okan Yüksel‘in sunumuyla hafta içerisinde dünyada olagelen gelişmelerin paylaşıldığı ve haftanın özetinin yapıldığı programda dünyanın haberini bulacaksınız. O hafta içerisinde dünyada her ne olup bittiyse, bu programda sizlerle olacak…

Özellikle Uluslararası İlişkiler öğrencilerinin kaçırmamaları gereken programa canlı olarak bağlanma ve görüş bildirme şansınız da var. Tek yapmanız gereken program sırasında iletisim@politikakademi.org adresine e-posta atmak.

Politik Akademi Sinerji / Her Cumartesi:

Politik Akademi Sinerji, politik akademi koordinatörlerinin, zaman zaman konuklar da ağırlayarak yaptıkları bir tartışma programı. Progamın konusu her hafta farklı olsa da akademik bir üslup ve karşılıklı anlayış ortamı her hafta aynı oluyor! Programa canlı olarak bağlanma ve görüş bildirme olanağı tartışmaların daha fazla kişiye ulaşmasına ve oluşacak sinerjinin değerini arttırmamıza olanak sağlıyor. Canlı yayınlanacak programa katılmak için tek yapmanız gereken program sırasında iletisim@politikakademi.org adresine e-posta atmak.

Takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir