Politik Akademi Yoluna Devam Ediyor…

Politik Akademi (Yeni adresi: www.politikakademi.org) son günlerde oldukça zamanımı almaya başladı. Sitenin beklediğimden çok daha fazla ilgi görmesi, böyle bir projeye duyulan ihtiyacı görmeme neden oldu. Sitenin ziyaretçi sayısı ve aldığım olumlu tepkiler bu proje üzerinde daha fazla yoğunlaşmamı gerekli kılıyor.

Şu anda Politik Akademi‘nin genel yayın yönetmeni olarak amacım kaliteden ödün vermeden istikrarı sağlamak olacak.

Politik Akademi‘de her gün en azından bir makale ve haber yayınlayacağız. Makaleler uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi, medya, iletişim, sanat ve benzeri alanlarla ilgili olacak. Makale sahipleri arasında öğrenciler olduğu gibi, Türkiye’nin önde gelen bilim adamları da olacaklar.

Evet, yanlış anlamadınız: Türkiye’nin önde gelen birçok bilim adamı da Politik Akademi‘de olacak! Görüşmelerimiz sona erdiğinde Akademik Bakış kategorisi altında bu isimlerin makalelerine de ulaşma şansınız olacak.

Ayrıca gündem oluşturan haberler de Politik Akademi’de yer alacak. Haberler üzerine yorum yapılabilecek. Ben kendi adıma yapılacak yorumların mükemmel sinerjiler oluşturacağına eminim.

Politik Akademi TV kapsamında da çalışmalar yürütüyorum. Politik Akademi’de her hafta Cuma günleri saat 21.00’da yayınlanan  Dünya’nın Haberi adlı programın tüm hazırlıkları tamamlandı. Program, yarın 18.03.2011 ilk bölümüyle yayında olacak. Mutlaka izleyin!

Politik Akademi son sürat yoluna devam edecek, bu yolda Politik Akademi‘nin en büyük destekçisi elbette okuyucuları/izleyicileri olacak…

Takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir