2013’e Dair Plan ve Projeler…

2013 benim için özel bir yıl olsun istedim. Hatta bunun için severek yaptığım işimden istifa ederek ayrıldım. Şu anda önümde uzunca bir yıl uzanıyor ve ben bu süreci en yararlı olacak şekilde değerlendirmek istiyorum. Şüphesiz insan hayatında bir yıl az bir süre ancak ben bu süre zarfında elimden geldiğince kendimi keşfetmeye ve geliştirmeye ısrarlı olacağım. Hedeflerim var ve bu yıl içerisinde tüm bu hedeflere ulaşmak istiyorum.

2013’ün hayatımın dönüm noktalarından bir tanesi olması için çalışacağım. Medya’dan çok kopmadan akademik anlamda kendimi olabildiğince geliştireceğim. Bunun için girmem gereken sınavlarda en iyi puanları almak için mücadele verecek öte yandan yabancı dil konusunda kendimi çok daha geliştireceğim. En önemlisi de Uluslararsı İlişkiler ve özellikle de Orta Doğu alanında Türkiye’nin en iyi akademisyeninden dersler alacağım. Orta Doğu’da her ne olup bitiyor, ilerleyen yıllarda en iyi analizleri benden duyacaksınız. (En azından ben bunun olması için çabalayacağım.)

Ayrıca 2013’de hayatıma sağlıklı yaşam kaygısını ve özellikle de sporu dahil etmek istiyorum. Çünkü hayat uzun yaşamaya değecek kadar güzel.

Sözün özü 2013’ün kendi adıma çok verimli geçtiğini düşündüğüm 2012’den (2012’de neler olmuştu?) daha da iyi bir yıl olması için mücadele edeceğim. Dilerim başarılı olurum.

Yazıma son vermeden bir teşekkür borcumu da ödemek istiyorum. Tüm bu süreçte beni her anlamda destekleyen aileme ve bana inanan güzel insanlara da teşekkür ediyorum. Çünkü onlar olmasalardı hayatımda bu kadar radikal kararlar alamayabilirdim ve tüm bunlar içimde bir ukte olarak kalabilirdi.

Takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir