İstanbul ve ilk fotoğaflar…

İstanbul ve ilk fotoğaflar…

İstanbul’da yeniyim, biliyorsunuz. Henüz üçüncü ayımı geride bıraktım. Önümde keşfedilmeyi bekleyen, Dünyanın en güzel şehirlerinden bir tanesi uzanıyor. Ben de fırsat buldukça sokak sokak, cadde cadde bu kenti keşfetmeye çalışıyorum.

İstanbul sokaklarında yalnız da değilim. Her çıktığımda yanıma fotoğraf makinemi de alıyorum. Birbirinden güzel, renkli kareler yakalamaya çalışıyorum. Bugün o karelerden bir bölümünü sizlerle paylaşmak istedim. 

İstanbul sokaklarında çektiğim onlarca fotoğraf var. Ancak burada Instagram’da en çok beğenilenleri paylaşıyorum. Eğer devamını da görmek isterseniz, www.instagram.com/okanyuksel adresinden tamamına ulaşabilirsiniz.

Umarım fotoğrafları beğenmişsinizdir. Fotorğafçılık benim profesyonel olarak yaptığım bi’şey değil. Bu nedenle fotoğraflar için maddi bir beklentim de yok. Kaynak belirttiğiniz sürece dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Takip edin!
Okan Yüksel

Uluslararası İlişkiler, Medya ve İletişim öğrenimi gördü. Politik Akademi ve Medya Akademi'yi kurdu. İnternet Gazeteciliği ve Blog Derneği'nin (İGBD) kuruluşunda görev aldı. Olay TV'de dış haber editörü olarak profesyonel gazeteciliğe başladı. 2014'te Al Jazeera Türk'e katıldı. 2015 ortasında Anadolu Ajansı'nın sosyal medya yöneticisl oldu. Okan Yüksel'in blog, makale ve haber dallarında 6 ödülü, "İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı" adlı bir kitabı bulunuyor. Uluslararası ilişkiler, medya ve iletişim teknolojileriyle ilgileniyor.

Bir Cevap Yazın

Paylaşım
Daha fazla Projeler
Bugün Dünya Tiyatro Günü

Tiyatroda ilk izlediğim oyun Midas'ın Eşek Kulakları idi. Adana Devlet Tiyatrosu'nda sahnelenen oyunu izlemiş ve tiyatro ile böylelikle tanışmıştım. O...

Al Jazeera Türk Yayına Başlıyor

  Katar merkezli uluslararası yayın kuruluşu Al Jazeera Türkiye'de yayına başlıyor. Kanalın uzun süredir merakla beklenen yayınların Ocak ayı içerisinde...

Medeniyetler Korosu Konseri

Son haftalarda oldukça yoğun olsam da Elif'in daveti üzerine Medeniyetler Korosu'nun Bursa konserine gittim. İyi ki de gitmişim... HASVAK'ın düzenlediği...

Kapat